Riadiace a automatizačné systémy MaR

Riadiace
SYSTÉMY

Robotické a automatizačné výrobné linky (Siemens S7-1200 , S7-1500), (Robotické linky ABB, KUKA)

Spoločnosť SD-Služby sa zaoberá návrhom a výrobou automatizačných výrobných liniek. Jedná sa o jedno/viac-účelové výrobné linky, ktorých súčasťou sú dopravníky, robotické ramená, čistiace a rezacie mechanizmy. Pre riadenie automatických procesov využívame riadiace systémy Siemens (Logo, S7-1200, S7-1500), PLC Omron, Schneider (Zelio Logic), Allen-Bradley a iné. Spoločnosť sa uplatnila v automatizačnom priemysle pri výrobe polystyrénu, a tiež v automobilovom a gumárenskom priemysle.

Meranie a regulácie MaR

Efektívne meranie a regulácia veličín ako kúrenie, chladenie, vetranie/rekuperácia, inteligentné riadenie osvetlenia a iné, patrí v dnešnej dobe ku kľúčovým faktorom pre finančnú úsporu a zároveň pohodlie či už pri užívaní  administratívnych alebo rezidenčných priestorov.

Pre meranie a reguláciu sa využívajú riadiace systémy, servery, ktoré na základe požiadavky užívateľa a prevádzkovateľa a zároveň porovnaním exteriérových a interiérových snímaných veličín, zabezpečia  optimálnu reguláciu napr. teploty, chladu, CO2 , vlhkosti, vodivosti a iných požadovaných parametrov za účelom zabezpečenia komfortu a vhodných podmienok pri vykonávaní práce, úžívaniu domáceho pohodlia a tiež výrobných podmienok. Bez údržbový systém  si  sám vyhodnocuje potrebu dokurovania / chladenia v reálnom čase. Riadiaci systém má pripojené analógové/digitálne teplomery, snímače vlhkosti, CO2 , CO a dokáže zabezpečiť optimálne nastavenie podmienok pre pohodlie a vysokú pracovnú výkonnosť s prihliadnutím na požadovanú ekonomiku a efektivitu.

Riadiace systémy staviame na overených a certifikovaných výrobcoch Siemens, Loxone, Niko, ABB a iných.

Licencia na prevádzkovanie technickej služby

Na trhu od roku 1992

Prednostný servis

Špecializovaná podpora

priemyslovy-automatizacny-system-s7-1200

Siemens

Simatic S7-1200

abb-pojazd-roboticka-linka

ABB

IRBT 6004

KUKA

KR 1000 titan

loxone-riadenie-kurenia-chladenia

Loxone

Miniserver & Extension